O nás

Spoločnosť PROGRES MT s.r.o. vznikla v roku 2004 a zamerali sme sa hlavne na montáž a servis VEREJNÉHO OSVETLENIA. Postupne sme na stavbách typu "priemyselné haly" získali potrebné skúsenosti a začali sme poskytovať širší rozsah služieb v oblasti ELEKTRO. V súčasnosti ponúkame našim zákazníkom kompletný servis v oblasti riadenia práce a ponúkame profesionálny prístup. Prácu vykonávame iba riadne vyškoleným personálom a dbáme na dodržiavanie bezpečnosti práce a ochrany životného prostredia. V oblasti ELEKTRO máme bohaté skúsenosti, kde dokážeme aj náročným zákazníkom poskytnúť "full servis". Pre viac informácii o našich schopnostiach navštívte rubriku "referencie". 

Medzi ďalšie - hlavné činnosti firmy, patria SLUŽBY MECHANIZÁCIOU, kde dokážeme zabezpečiť širokú škálu mechanizmov, napr. kolesové rýpadla, žeriavy, autodopravu, atď. Pri zabezpečovaní požiadaviek našich zákazníkov využívame vlastnú mechanizáciu,ale aj overené partnerské firmy. V prípade, že Vám konkrétnu mechanizáciu nevieme poskytnúť budeme sa snažiť nájsť Vám adekvátnu a cenovo výhodnú náhradu s cieľom vyhovieť Vašej požiadavke. Ak hľadáte subdodávateľa pre dodávku mechanizácie neváhajte nás kontaktovať ! 

Máme zabezpečený plnohodnotný systém poskytovania služieb v oblasti ZIMNEJ ÚDRŽBY - tzn. odstraňovanie snehu, posyp zdrsňovacím materiálom, chemický posyp proti ľadu a nebezpečnej námraze vozoviek. V tejto sfére sa zameriavame hlavne na firemnú klientelu s cieľom zabezpečovať služby zimnej údržby na konkrétnych objektoch a plochách, kde zákazník vyžaduje každodennú pripravenosť povrchu (napr. obchodné centrá, firemné areály, súkromné parkoviská atď.) Hlavnou výhodou poskytovaných služieb je bezplatný dispečing, tzn. sledovanie poveternostnej situácie za účelom včasného výjazdu techniky. Cieľom zimnej údržby je poskytnúť celú škálu úkonov potrebných pre potláčanie nepriaznivých poveternostných podmienok a to všetko automaticky NONSTOP v čase od 1.11. do 31.3.

Počas roka 2009 sme získali cenné skúsenosti a následne aj rozšírili pôsobenie firmy do oblasti AKTÍVNEHO OSVETLENIA PRIECHODOV PRE CHODCOV. Spolu s tvorcom myšlienky, firmou ARDOS AZ a.s., zabezpečujeme montáž týchto aktívnych ochrán chodcov v rámci stredného a východného Slovenska. Pre bližšie informácie navštívte rubriku BEZPEČNÉ PRIECHODY a dozviete sa o výhodách tejto technológie.

V oblasti POZEMNÉHO STAVITEĽSTVA poskytujeme širokú škálu úkonov zahrňujúcu aj dodávku stavebných materiálov, betónu, lomových materiálov a podobne.